Жива музика, DJ

Якщо весілля, ювілей, корпоратив або інша урочиста подія проводиться з живим музичним супроводом, ваше свято отримає ту родзинку, котра не забудеться ні вами, ні вашими гостями.

Будь який виступ має невідємну частину - музику. Тільки жива музика здатна створити атмосферу свята і придати радісний настрій


Жива музика на весілля


 ансамбль UP2YOU

Під час обговорення артистичної програми майбутнього заходу, я рекомендую, окрім ді-джея, запросити інструментальний ансамбль "UP2YOU". Тандем тамади і живої музики в Києві користується незмінним попитом на багатьох святкових заходах дякуючи потужному емоційному впливу на гостей вашого свята. Енергетика від живого звучання не дозволить гостям сидіти на місці. Окрім того, музика може бути різною: віддаєте перевагу ВІА, составу за вашим бажанням або індивідуальним виконавцям. Вам доступно складання музикальної програми зі своїх улюблених пісень - вибір тільки за вами!


Музиканти на свято


Наприклад, яким може бути музичний супровід.

Як правило, на свято запрошується вокально-інструментальний ансамбль для супроводу банкета, в перервах міх застіллям звучить музикальний сет. Протягом усього свята організовано 3 сета тривалістю 30 хвилин. У якості доповнення до основної програми, можливо замовити музику для зустрічі ваших гостей в будь яких музикальних стилях. Тандем з тамади і живої музики на весіллях в Києві ропонується замовляти у професіоналів, для того щоб робота мала завершеність і лаконічність. Жива музика на будь якому святі буде незмінно цікавою, веселою і незабутньою. Ви отримуєте можливість зробити подарунок своїм гостям у вигляді співу під музичний супровід, що буде доставляти незабутні моменти насолоди та задоволення.

тамада Евгений Наталенко

Состав групи може змінюватися від 2 до 5 осіб. Такий кількісний підхід зможе виконувати в живому звучанні популярні хіти в кавер-версії. Можливо замовити музикальний супровід у вигляді повноцінних живих команд с бас-гітарами, вокалом, клавішами, барабаними установками.

Більш економічним і популярним варіантом буде запрошення професійних співаків, котрі зможуть працювати під мінус. Живу інструментальну музику ви не будете чути, но звучання живого голосу гарантовано принесе задоволення.


Діджей на весілля


Ми можемо задовольнити будь які ваши культурні забаганки, запросив на ваше свято зірок будь якого масштабу. Зірки української естради починаючи від молодих виконавців до визнаних метрів. Замовити зірок естради і зробити сюрприз близьким - незабутній подарунок.

Моя універсальність в тому, що з різноманіття запропонованих варіантів ми зможемо зробити вибір музики для вашого свята, підкріплена багаторічним досвідом. А вдячність від задоволених клієнтів тільки підкріплює мої переконання в тому, що жива музика це обов'язковий атрибут відмінного свята.