Жива музика, DJ

Якщо весілля, ювілей, корпаратив або інша урочиста подія проводится з живим музичним супроводом, ваше свято отримає ту родзинку, котра не забудеться ні вами, ні вашими гостями.

Любий виступ має невідємну частину - узику. Тільки жива узика здатна створити атмосферу свята і придати радісний настрій

 ансамбль UP2YOU

Під час обговорення артистичної програми майбутньої урочистості, я рекомендую, окрім ді-джея, запросити інструментальний ансамбль "UP2YOU". Тандем тамади і живої музики в Києві користується незмінним попитом на багатьох святкових міроприємствах дякуючи потужному емоційному впливу на гостей вашого торжества. Енергетика від живого звучання не дозволить гостям сидіти на місці. Окрім того, музика може бути різною: віддаєте перевагу ВІА, составу за вишим бажанням або індивідуальними виконавцями. Вам доступно складання музикальної програми з своїх улюблених пісень - вибір тільки за вами!

Наприклад, яким може бути музичний супровід.

Як правило, на свято запрошується вокально-інструментальний ансамбль для супроводу банкета, в перервах міх застіллям звучить музикальний сет. Протягом усього торжества організовано 3 сета тривалістю 30 хвилин. У якості доповнення до основної програми, можливо замовити музику для зустрічи ваших гостей в любих музикальних стилях. Зв'язку з тамади і живої музики на весіллях в Києві ропонується замовляти у професіаналів, для того щоб робота мала завершеність і лаконічність. Жива музика на любій уочистості буде незмінно цікавою, веселою і незабутньою. Ви отримуєте можливість зробити подарунок своїм гостям у вигляді співу під музичний супровід, що буде доставляти незабутні хвилини від насолоди та задоволення.

тамада Евгений Наталенко

Состав групи може змінюватися від 2 до 5 осіб. Такий кількісний підхід зможе виконувати в живому звучанні популярні хіти в кавер-версії. Можливо замовити музикальний супровід у вигляді повноцінних живих команд с бас-гітарами, вокалом, клавішами, барабаними установками.

Більш економічним і популярним варіантом буде запрошення професійних співаків, котрі зможуть працювати під мінус. Живу інструментальну музику ви не будете чути, но звучання живого голосу гарантовано принесе задоволення.

Ми можемо задовольнити будь які ваши культурні забаганки, запросив на ваше торжество зірок любого масштабу. Зірки української естради починаючи від молодих виконавців до визнаних метрів. Замовити зірок естради і зробити сюрприз близьким - незабутній подарунок.

Моя універсальність в тому, що з різноманіття запропанованих варіантів ми зможемо зробити вибір музики для вашого свята, підкріплена багаторічним досвідом. А вдячність від задоволених клієнтів тільки підкреплює мої переконання в тому, що жива музика це обов'язковий атрибут відмінного свята.