Тамада і ведучий на ювілей

 

тамада Евгений Наталенко

Сьогодні – славний ювілей,

Нехай тінь від прожитих років не буде відображатися болем,

Ми бажаємо більше світлих днів,

Велигого життєвого щастя та незмінного здоров'я.

Ювілей – це особливо значне свято. Це кругла дата, котра може бути зв'язана не тільки з днем народження, але і з моментом заснування компанії, значним часом роботи на певному місці та інші події. При цьому кожне з подібних подій очікується з таємним хвилюванням та трепетним передчуттям. Ювілейний вечір практично завжди стає відмінним приводом для того, щоб зустрітися з друзями і рідними, колегами та знайомими. Ведучий на ювілей повинен перетворити свято в особливу подію, кожний момент з якого подарує гостям та винуватцю торжества радість і щастя.

Ювілей з досвідченим тамадою

Дорогі відвідувачи сайту!

Якщо Ви хочете, щоб я провів Ваш святковий вечір, ознайомтесь, будьласка, з тими моментами, від котрих буде залежити вартість послуг:

  1. кількість запрошених гостей на вечір;
  2. тривалість свята;
  3. місце, обране для проведення ювілея, – це може бути Київ або його передмісття, а також любий населений пункт або навіть інша країна;
  4. звуковий супровід вечора, потребуючий використання додаткової техніки.

Звертайтесь по всім питанням відносно розцінок на послуги по телефону +38097-344-46-46.

Мрієте, щоб Ваше ювілейне торжество подарувало кожному з запрошених тепло, щирість і масу запам'ятовуємих вражень? Це означає, що Вам потрібен професійний тамада на ювілей у Києві. Тільки досвідченний спеціаліст, володіючий необхідним запасом вмінь та навичків, зможе з легкістю відійти від стандартних сценарієв застілля та відчинити двері до особливих, оригінальних і дуже захоплюючих елементів торжества. Він складе сценарій вечора у відповідності з віковою категорією запрошених, бюджетом події та особистими побажаннями самого ювіляра.

святкування ювілея з тамадою

Мене звати Євгеній, і я займаюсь проведенням святкових міроприємств в самих різних містах і країнах. Тамада на ювілей у Києві - це моє покликання, без котрого я просто не уявляю своє життя. Я спрямовую усі свої сили на можливість обдаровувати людей радістью та позитивом від яскравих свят. Мої замовники отримують масу приємних спогадів, котрі зберігаються протягом усього життя. Однак домогтись запланованого не так легко, як може здатися на перший погляд: навіть найбільш яскраві експромти, котрі бачили мої замовники - це результат серйозної підготовки. Я знайомий з подібною працею набагато ближче, ніж інші люди. Я орієнтую свої сценарії свят на неназойливе захоплення кожного з гостей, створення позитивного настрою та дружньої атмосфери торжества. Щоб досягнути поставлених цілей, я як ведучий на ювілей застосовую пустотливі ігри та жартівливі конкурси, котрі найчастіше здаються легким експромтом, володіючи при цьому глибоко продуманою структурою.

Моя праця має на увазі чітке розуміння сенсу міроприємства: воно має стати непередбаченною та яскравою подією, в котрій завжди знайдеться місце для зміни настрою і ліричного відступу. Я нерідко порівнюю свою працю з професією дерижера: йому необхідно відмінно знати психологію людей, своєчасно помічати, що настрій гостей змінюється не в той бік, назрівають гострі і незручні моменти, а також непередбачені проблеми. Лише істинний організатор справиться з цією задачею на вищому рівні. Завдяки модульній структурі міроприємств, я можу змінювати місцями частини сценарію, спритно перекриваючи незаплановані перерви. Може здаватися, що хід вечора підпорядкований суворій логічній структурі, однак в ньому завжди є місце зміні сценарію під час свята.

Яскрава подія у Вашому житті

Якщо вам необхідний тамада на ювілей у Києві, то я з радістю і гостинністю розкриваю перед Вами свої двері! Я рад знайомству з вами і готовий почати обговорювати Вашу розважальну програму. Феєричне свято, зворушливі привітання, запальні танці та веселі конкурси - я зможу наповнити Ваш вечір самими яскравими моментами. В моїй праці немає місця шаблонам та кліше, тому що кожне з міроприємств засновано на унікальності, індивідуальності і яскравому сценарії. Я погоджу з Вами план торжества, предбачивши усі нюанси і добюсь того, щоб кожна секунда вечора доставила Вам задоволення.

Давайте разом зробимо Ваш ідеальний ювілей!

тамада Євгеній Наталенко