Тамада і ведучий на весілля в Києві

 святкування весілля - тамада Євгеній

Плануючи весільне свято, витрат буде чимало. Фінансові вкладання у свій самий урочистий день мають бути виправдані важливістю цого дня. Тамада, ведучий на весіллі - один з головних факторів для незабутньго свята.

Закономірно виникає питання: навіщо потрібен ведучий? Чи так необхідний тамада? Поняття «тамада» походить від «тхьэмадэ» (черкесский), що означає в перекладі - керівник. якщо розглядати трактування цього поняття в перекладі з грузинського - розпорядник застілля, масового свята, святкового вечора. З плином часу значення цього слова стало розглядатися більш вузько - ведучий на весілля. Саме ця людина повинна взяти в свої руки перевтілювання святкового вечора в неординарний, незабутній заход, наповнений танцями, піснями і відмінним настроєм. Крім цього, на ведучому лежить уся відповідальність за святкування.


Вартість організації весілля


Шановні пані та панове!
Вартість організації та проведення свята залежить від наступних факторів:

  1. Кількість запрошених на свято гостей;
  2. Тривалість свята;
  3. Місце проведения (Київ, передмістя, будь-яке інше місто, країна);
  4. Музичний супровід свята (якщо є необхідність в додатковій звуковой аппаратурі)

По всім питанням стосовно загальної вартості вашого свята, звертайтесь за тел.

+38097-344-46-46

Як казав Уильям Федер, ми починаємо поважати людей тоді, коли намаємось виконати хоч малу частину їхньої роботи. Найчастійше нами допускється одна з грубих помилок - ввірення ролі тамади одному із знайомих. Дуже важливо поняти, що кожному слід займатися своєю справою. святкування весілля з тамадой Євгенієм


Професіоналізм в руках ведучого


Тамада на весіллі в Києві у ролі вашого знайомого повинен отримувати задоволення від свята, розважатись і радуватися за вас, но ніяк не керувати святом, а моя задача, як ведучого - працювати! Задача тамади - стати чарівником, котрий помахом своєї чарівної палочки зможе подарувати яскравість та новизну відчуттів від романтичного свята кохання - весілля.

Формування майстерності тамади неможливо здійснити за декілька днів, воно не виникає несподівано - свої вміння я здобував за допомогою важкої і кропіткої праці, котрій присвятив більше 5 років. Тамада на весіллі (ціна залежить від рівня свята, поставлених завдань) повинен володіти професійним досвідом, який дозволить втримувати інтерес гостей, їх увагу. Будучи професіоналом у своїй сфері, я знаю міру для жартів, спритно орієнтуюсь в ситуації, що відображається на цікавості та динамічності вашого свята.


Чому варто звернутися саме до мене


Кожна людина індивідуальна і не усі ми зможемо підійти один одному за духом. Тому для вибору ведучого, першочергово, необхідно з ним зустрітися. Зустріч позволяє особисто впевнетись в моєму професіоналізмі і впевненості. Під час бесіди ми зможемо обговорити необхідні нюанси, спланувати головні сценарні моменти свята.

Ця зустріч буде надзвичайно важливою для мене, так як моя ціль - перетворити весілля в подію, яка запам'ятається незавжди, незважаючи на кількість пройдених років.

тамада Євгеній Наталенко

Тамада на весілля недорого - не означає, що це буде якісно. Як професіонал я можу обіцяти, що ви запам'таєте будь-які найдрібніші деталі, причому запам'ятаєте їх душою і серцем. Разом з вами ми проживаємо один з найбільш важливих днів у вашому житті.

І на останок, ми самостійно підбираємо з вами стилістику вашого свята, котре зможе залишитись яскравим моментом в пам'яті кожного вашого гостя.