Ведучий на корпоратив

Коли керівництво компанії планує проведення корпоративної вечірки, воно переслідує, як правило одну головну мету: організувати добрий відпочинок для співробітників. При цьому для керівництва важливо, щоб підлеглі не тільки відпочили після напружених трудових буднів, але й відновили свій бойовий дух, а також стали єдиною дружньою командою. Нікому не секрет, що досвідченний тамада корпоративних заходів може провести свято так, що після святкового вечора продуктивність співробітників значно підвищиться, а гуртовність колективу досягне найвищого рівня.

Невимушена, дружня обстановка подібного свята дозволить Вашим підлеглим краще пізнати один одного, стати трішки блище і рідніше, знайти потрібні крапки дотику. Завдяки приємній атмосфері і добре організованим деталям свята, співробітники відчують турботу з боку керівництва і почнуть бути більш лояльними по відношенню до інших працівників компанії.

Для того щоб вечір досяг своїх цілей, ведучі на корпоративі мають чітко продумати план свята і врахувати ряд важливих моментів. Основні складові успішного заходу можна виділити в наступний список:

  • програма повинна бути оригінальною
  • розваги повинні відповідати вподобанням і характеру гостей
  • необхідно пам'ятати про якісний музичний супровід


Як не помилитися з вибором тамади

Однак навіть якщо Ви врахуєте усі вищеперераховані моменти, зробити Ваш вечір по-справжньому незабутнім зможе лише досвідчений ведучий корпоратива у Києві. Чарівний, харизматичний, енергійний, не обділенний почуттям гумору, він додасть події відтінок урочистості. В подібних випадках недоречно економити, адже від компетенції організатора заходу залежить стан усього колективу компанії. Якщо Ви усвідомлюєте важливість цього рішення і бажаєте організувати по справжньому незабутнє свято, то я готовий запропонувати Вам свої послуги. Мене звати Євгеній Наталенко і я займаюсь проведенням різних заходів, в тому числі корпоративів.

Якщо Ви вирішили звернутися до мене, прошу заздалегіть ознайомитись з тими моментами, від котрих буде залежити вартість Вашого урочистого вечора:

  1. кількість гостей;
  2. місце заходу;
  3. тривалість свята;
  4. використання додаткової музичної апаратури;

Ви можете задати цікаві для Вас питання відносно загальной вартості Вашої події за телефоном +38097-344-46-46.
Ведучий корпоратива в Києві – це не професія. Для меня це стиль життя, улюблене покликання. Я отримую задоволення, коли бачу посмішки на губах людей, чуючи їх щасливий сміх і отримуючи подяки за вдало організовані урочисті вечори. Мої сильні сторони – це ерудованість, точне знання усіх нюансів своєї роботи, а також гострий гумор.

Я вже давно займаюсь проведенням урочистих зустрічей, ювілеєв, весіль і ішших заходів, що дозволяє мені безпомилково відчувати настрій кожного з гостей. Як ведучий корпоратива в Києві я вже неоднаразово працював з крупними компаніями, врятовуючи їх стандартні застілля своєю захоплюючою і фієричною шоу-програмою.

Корпоративне свято на найвищому рівні

Для того щоб грамотно організувати майбутнє свято, я вирішую з замовником ряд важливих питань. При першій зустрічі ми обговорюємо сценарій свята, вирішуємо актуальність конкурсів та эфектність шоу-програми. Дуже важливо заздалегіть врахувати, до якого стилю буде відноситись урочистий вечір, а також які вікторини і музичні композиції кращим чином впишуться в свято.

Як досвідченний тамада корпоративних заходів, я задаю своїм замовникам немало питань, відповіді на котрі дозволяють мені провести успішний і незабутній вечір, котрий сподобається кожному співробітнику компанії.

Корпоративні веселощі мають бути якісними і я готовий організовувати їх для Вас!