Про мене

Щаслива людина – це та, яка любить те, чим займається. Чи є я дійсним фанатом своєї справи? Можливо, воно так і є. Щороку мені довіряють проведення сотень заходів і незалежно від рівня свята, в нього вкладається частинка моєї душі.Я маю декілька правил, яких я строго дотримуюся в організації і проведення заходу:

1. Індивідуальний підхід. Всі ми знаємо, що не існує на планеті двох однакових людей, ми з Вами відрізняємося не лише зовні, але і характерами, звичками і так далі. Тому й наше святкування не може бути таким, як у когось іншого. Я прагну почути всі побажання і втілити їх в життя.

2. Золота середина. Відчувати цю середину, я вважаю, повинен кожен, хто бере на себе відповідальність проведення урочистого заходу. Гості не повинні нудьгувати і в той же час веселощів не повинно бути надто багато. Приємна атмосфера веселості і невимушеності.

3. Ведучий не вживає алкольних напіїв. Я вважаю, якщо ведучий дозволяє собі випити спиртного на заході, який він веде, – це неповага до присутніх гостей. Для мене тема «спиртного» на святі, в яке я вкладаю життя - ТАБУ.Дуже часто мене запитують: «Що входить до вашої стандартної програми?». Так от, у мене немає ніякої стандартної програми або шаблонів. Але є найголовніший стандарт – це відповідність побажанням замовника. Завдання ведучого – бути завжди різним. У виступах гостей відсутні вульгарні конкурси, я не влаштовую алкогольні естафети і, звісно, жодних "жартів нижче поясу". Лише інтелігентний гумор, якісний конферанс, цікаві розваги і золоті хіти мого виконання.Дзвоніть, пишіть і я з радістю Вам відповім! До скорої зустрічі на Вашому святі!