Весілля в європейському стилі

Як організувати весілля в європейському стилі?
 

Стриманість і лаконічність, вишуканість і краса - ось що таке весілля в європейському стилі. Чому весілля в європейському стилі так популярна серед молодих пар? У чому її відмінність від інших сценаріїв? Вона характеризується трьома словами: стильно, розкішно і яскраво.


Організаційні моменти

 

Весілля по-європейськи запам'ятається гостям і молодим своєю елегантністю, неповторним вишуканим смаком. Тут не буде ляльок на капоті авто, не сполучає елементи декору, дешевої бутафорії.

Основним правилом організації такого весілля є неквапливість і послідовність. Все повинно бути розраховано до дрібниць: від церемонії одруження до обряду вінчання і весільного торта.

Для початку розрахуйте час так, щоб його вистачило на церемонію, прогулянку, фотосесію і фуршет. Врахуйте, вінчання проходить в той же день, що і розпис.

Після вибору місця проведення заходу, подумайте, в якій кольоровій гамі воно буде оформлено. Зал для гостей, весільна арка, столові прилади, букет нареченої і навіть весільний торт повинні доповнювати один одного.


Підбір образу

 

В нарядах молодих акцент робиться на класичні, елегантні та витончені образи. Наречена одягає розкішне плаття максі довжини, прикрашене дорогоцінним камінням або розшите вручну. Обов'язковою доповненням до нього буде фата, шлейфом струмлива по підлозі. Наречений віддає перевагу смокінга, або чорного костюма з жилеткою і краваткою.

Ще однією родзинкою свята по-європейськи є вбрання нареченого і нареченої. Подружки молодий одягнені в сукні, що гармоніюють з основним тоном весілля. Запрошені також повинні дотримуватися кодексу в одязі.

 

Елементи декору

 


Головною відмінністю європейського весілля від інших сценаріїв є можливість її проведення на природі. Це може бути мальовниче місце біля озера, яскрава поляна на лузі або тихе містечко в лісі. У холодну пору року захід проводять в просторому і світлому залі ресторану.

В оформленні стін, столиків для гостей варто віддати перевагу світлим, кремовим відтінкам. Гірлянди з мініатюрних квітів вигідно відтіняють білий колір, наповнюючи атмосферу чарами події. Покриття підлоги може бути ще більш контрастним.

Особливу чарівність надають кошика, майстерно оформлені флористами. Для прикраси столів і стільців використовують атласні стрічки. Завершує багатство декору ілюмінація - свічки, гірлянди, люстри з кришталевими елементами.

За кожним столом розсаджують по 6-8 чоловік, згідно Посадочні картки. При цьому враховуються інтереси, вік гостей для комфортного спілкування.

Стриманість і лаконічність, вишуканість і краса - ось що таке весілля в європейському стилі.


Автор: