5 поширених помилок при виборі РАГСу

ТОП 5 помилок при виборі РАГСу
 

Весілля - багатогранне свято. А підготовка до неї - це єдине ціле захід, що включає в себе безліч складових. Саме свято - вже заключний етап весільної церемонії, починається ж все з того моменту, як зроблено пропозицію і отримано згоду. Після чого і починається власне передвесільна підготовка. У цей об'ємне поняття входить пошук професіоналів різної спеціалізації, вибір кілець, сукні, машин, ресторану і, зрозуміло, місця реєстрації.

Якщо раніше проблем з вибором не виникало внаслідок його відсутності (є міський ЗАГС - будьте ласкаві зареєструватися), то зараз ситуація істотно змінилася. Але, на жаль, чим ширше вибір, тим вище ризик помилитися.

 

Поширені помилки при виборі місця реєстрації

 

Нерідко молодята настільки втомлюються від всіх турбот, що вибирають ЗАГС навмання, вважаючи, що всі вони однакові. В результаті можуть виникнути деякі непередбачені ситуації. Тому до пошуків РАГСу слід підходити не менш відповідально, ніж до примірці весільної сукні. На що в першу чергу слід звернути увагу:

 

1.Тип РАГСу

 

Існує кілька видів РАГСів. Районні - це економні варіанти, там можна розписатися і безкоштовно. Але: в такому закладі не запропонують музики, гарного супроводу, вишуканого оформлення. Більш широкий спектр послуг здатні запропонувати спеціалізовані палаци одруження. Тут і професійні музиканти, і красивий декор залу, і шампанське. Деякі палаци пропонують фото- і відеозйомку. Зрозуміло, всі додаткові послуги платні, але якщо бюджет дозволяє, то реєстрація може стати по-справжньому незабутньою.

 

2.Місцезнаходження РАГСу

 

Потрібно визначити, скільки буде потрібно часу, щоб дістатися до місця. Слід врахувати все: приблизний час на викуп нареченої, можливість виникнення пробок, наявність шляхів їх об'їзду. До цього додати невеликий запас на випадок непередбачених ситуацій, щоб у результаті не запізнитися на власне весілля.

 

3.Зовнішній вид залу

 

Іноді молодята вибирають місце проведення торжества, забувши подивитися зал, де буде проходити церемонія. Не можна не нагадати, що оформлення і зовнішній вигляд приміщення грає важливу роль для створення враження від одруження. І можливості виправити ситуацію вже не буде - перша фотографія закоханих в якості молодої сім'ї буде зроблена саме в цьому залі. Тому необхідно прискіпливо поставитися до того, як він виглядає, по можливості - оформити так, щоб зал для церемоній повністю відповідав уявленням молодят.

 

4.Розмір залу для реєстрацій

 

Якщо під час реєстрації передбачається невелика кількість гостей (наприклад, тільки найближчі родичі і друзі), то метраж приміщення не складе проблеми. Але іноді на реєстрації бажає бути присутнім досить багато запрошених людей. І всім повинно бути комфортно, в ідеалі вітається наявність посадочних місць. Адже це свято не тільки для молодих, а люди старшого віку не завжди здатні довго перебувати в положенні стоячи.

 

5.Відсутність парковки

 

Буває так, що біля РАГСу можна поставити лише невелика кількість машин. Це може стати серйозною проблемою, особливо у вихідний день, адже реєструються пар буде багато, і у кожної мінімум дві машини. Щоб уникнути незручностей на цей фактор теж слід звернути пильну увагу.


Автор: