Обов'язки мами нареченої

Які обов'язки у мами нареченої при організації весілля
 

Найочікуваніша і радісна подія в житті будь-якої дівчини - звичайно ж, весільна церемонія. Але це трудомістка і складна робота, що вимагає великої підготовки, тому без допомоги мами нареченій не обійтися.

В першу чергу потрібно розподілити обов'язки між донькою і мамою. Їй можна віддати ті справи, на які немає часу у самої нареченої.

В чому полягають обов'язки мами нареченої

 
Її допомога буде потрібна не тільки в момент підготовки до урочистої події, а й в день весілля.

  1. Допомога в купівлі сукні для нареченої. Найчастіше цей в цей важливий момент вона допомагає доньці вибирати весільне вбрання та аксесуари для свята. Мама як ніхто інший підкаже і оцінить правильність вибору сукні.
  2. Збереження традицій і передача сімейних цінностей. Саме мама бере на себе всю відповідальність за правила передачі домівки. Є сім'ї, в яких по поколінню передаються сімейні цінності, наприклад, різні прикраси, коштовності і багато іншого.
  3. Контроль над організацією церемонії. Це важливий момент, в якому мамі відводиться головна роль. Вона повинна ретельно стежити за прикрасою залу, контролювати дії працівників ресторанного обслуговування. Розстановкою столиків для гостей і т. Д. В її обов'язки також входить підбір місця для проведення урочистої події, облік кількості запрошених і розподіл бюджету на весілля.
  4. Прийом гостей. Мама повинна не тільки зустріти всіх гостей, а й створити затишну обстановку для них в незнайомому місці.
  5. Можна запросити на допомогу маму нареченого. Їй також варто запропонувати роботу, разом з матір'ю нареченої організувати свято і стежити за діями працівників, задіяних в підготовці свята. Є невелика стара традиція - спочатку наряд на весілля купує мама нареченої, а потім, дізнавшись деталі її гардеробу, робить покупку мама нареченого.
  6. Сприяння в організації неповторного образу нареченої. І тут без допомоги мами не обійтися. Тільки вона ретельно простежить і не упустить жодної деталі, щоб наречена виглядала чарівно.
  7. Заключний етап. За кілька днів до початку церемонії мама повинна ще раз все ретельно перевірити: чи правильно організована розсадження гостей, прикраса залу, чи вчасно подадуть торт, щоб гості прийшли в призначений час.

Не варто забувати, що найрідніша людина в житті дитини - мама і вона так само може нервувати і переживати з приводу організації весілля. У цей момент її обов'язково потрібно підтримати, адже тільки мама бажає все краще для своєї дитини.


Автор: